Franklin & Marshall

Franklin & Marshall

Franklin & Marshall bol založený v roku 1999 na intuícií 2 mladých podnikateľov, Giuseppe Albarella a Andrea Pensiero, ktorí odvtedy transformovali svoje ambície, zručnosti a ideály do úspešnej značky, ktorá je dobre známa pre svoj vintage design. (slovo vintage z francúzskehej frázy L'Age du vin - znamená ročník vína).

Franklin & Marshall kolekcie vintage sa zrodili z rozsiahleho výskumu v legendárnych miestach ako sú blšie trhy v Rosebowl, Pasadene, v second handoch Tokia, na uliciach veľkých miest a štúdiom mládeže po celej planéte, pretože je to štýl založený na zvedavosti, životných skúsenostiach a predstavivosti.
Symbolom tejto jedinečnej značky je stará mikina z Franklin & Marshall College v Lancasteri v Pensylvánii z roku 1970, ktorú Giuseppe a Andrea našli na trhu z druhej ruky v Londýne. Pre Andrea Pensiero a Giuseppe Albarella, ktorí boli vždy fanúšikovia kultúry Severnej Ameriky, bola mikina inšpiráciou pre to, čo sa neskôr ukázalo ako veľmi úspešný nápad: preniesli American College štýl do Talianska.

Z tohto jediného odevu, sa zrodila myšlienka vytvoriť jednoduchý a okamžite rozpoznateľný štýl oblečenia pre mládež.

Franklin & Marshall

1 položka

Značka:

Zobraziť:
Tento e-shop je certifikovaný.

Vybrané produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info